Čmeláci

• Omluvný e-mail: omluvy.cmelaci@seznam.cz

Co je nového u Čmeláků?

25Kvě2021

Dne 25.5.2021 jsme si s dětmi ze Čmeláčků užili pyžamový den v MŠ. Všechny děti dorazily v pyžamech, s plyšáčkem a s oblíbenou knížkou. Během dopoledne jsme si povídali o oblíbené knize, vysvětlili jsme si, kdo je to spisovatel, kdo je ilustrátor, prohlíželi jsme si různé typy knih.

Pro ještě větší prožitek rodiče donesli nějaké dobrůtky a maminka od Kačenky nám upekla úžasnýýýý dort, za který moc děkujeme!!! Nechyběla ani soutěž v hodu polštářem do dálky, zkoušení strašidelného chrápání, kresba oblíbeného knižního hrdiny a ani poslech pohádky s hudbou. Děti si tento den velmi užily.

25Kvě2021

Navštívil nás Mustang

Dne 24.5.2021 náš ve školce navštívil Mustang GT. Nádherné autíčko. Hlavně kluci měli obr radost, když se mohli posadit dovnitř a zažít tu atmosféru.

Posadit se dovnitř ale mohly i holčičky. Za tento super zážitek děkujeme rodině od Deniska K.