Čmeláci

• Kontakt: 725 843 683

Co je nového u Čmeláků?

21Úno2022

Ve pondělí 21.2. byli všichni předškoláci navštívit svoje kamarády v 1. třídách ZŠ. To abychom se podívali, co už se ve škole naučili. Viděli jsme jejich třídy, co všechno ve škole potřebují a jak hodné mají paní učitelky. Vše jsme si to prohlédli, vyzkoušeli jsme si jaké to bude být prvňáčkem, zvládli jsme i první úkoly a už se těšíme na září.
Tak ahoj, školo!

4Led2022

Co dělají Čmeláci, když venku prší a nemůžou jít ven? Jsou pilní jako včeličky… po skupinkách pracují, tvoří, malují a vytváří na interaktivní tabuli… Tabule slouží samozřejmě i jako televize, ale takové kreslení, nebo hraní her, je přeci jen zábavnější 🙂 na tabuli může psát až 10 ručiček najednou.. je to žůžo…

14Pro2021

A je to tu… konečně nasněžilo… a než to zase roztálo, vyběhly jsme ven, popadly do rukou kluzáky na sníh a už uháněly na náš mini kopeček u školky. Někteří z nás se koulovaly, někteří stavěly sněhuláka, ale všichni, opravdu všichni, si moc snížen užily. Rodiče pak už asi míň, páč jsme byly všichni opravdu mokrý a zmrzlý. Ale to neva. Teď nedočkavě čekáme na další várku sněhu, abysme si to mohly zase užít… Pac a pusu, Vaše děti ze Čmeláků

14Pro2021

V úterý 14.12.2021 nakonec přiletěl Ježíšek, a donesl dětem dárečky do třídy. Nechyběla zde odtahovala, magnetické kostky, nové sensory, dřevěné nástavce na koleje, nová dřevěná kuličkodráha, různé rozkládací knihy, CD s pohádkami, garáž s Tlapkovou patrolou, auta i figurky právě oblíbené Tlapkové patroly. Děti si tento den moc užily. Nacpaly si bříška cukrovím, které s rodiči, spolu s dětským šampaňským, džusíky a ovocem, donesly do školky. A teď už hurááá, pohrát si s novými hračkami 🙂

25Kvě2021

Dne 25.5.2021 jsme si s dětmi ze Čmeláčků užili pyžamový den v MŠ. Všechny děti dorazily v pyžamech, s plyšáčkem a s oblíbenou knížkou. Během dopoledne jsme si povídali o oblíbené knize, vysvětlili jsme si, kdo je to spisovatel, kdo je ilustrátor, prohlíželi jsme si různé typy knih.

Pro ještě větší prožitek rodiče donesli nějaké dobrůtky a maminka od Kačenky nám upekla úžasnýýýý dort, za který moc děkujeme!!! Nechyběla ani soutěž v hodu polštářem do dálky, zkoušení strašidelného chrápání, kresba oblíbeného knižního hrdiny a ani poslech pohádky s hudbou. Děti si tento den velmi užily.

25Kvě2021

Navštívil nás Mustang

Dne 24.5.2021 náš ve školce navštívil Mustang GT. Nádherné autíčko. Hlavně kluci měli obr radost, když se mohli posadit dovnitř a zažít tu atmosféru.

Posadit se dovnitř ale mohly i holčičky. Za tento super zážitek děkujeme rodině od Deniska K.