Hasiči v Sedmikrásce

V úterý k nám do mateřské školy zavítali dobrovolní hasiči. Nebojte se, nehořelo ????. Naopak všechny děti se mohly na chvilku proměnit v opravdové záchranáře!
Páni hasiči nám ukázali hasičské auto, představili nám různé hasičské vybavení a ukázali, jak vypadá celá hasičská výstroj.
Poté už se z každého stal malý hasič, vyzkoušeli jsme si hasit a trefit se proudem vody na cíl, a to vám byla paráda.
Ale to nejlepší nás čekalo nakonec. Počasí nám přálo, a tak jsme si mohli užít radovánky v mýdlové pěně. To jste měli vidět. Z ničeho nic se školka ztratila v obrovském kopci mýdlové pěny a my jsme se v ní mohli prohánět, házet mýdlové obláčky, prostě „bájo“
Byl to opravdu úžasný zážitek, moc děkujeme pánům hasičům a těšíme se zase někdy příště ????