Noční spaní u Čmeláků

20.dubna jsme s detmi naplánovali noční přespávání s bojovkou ve školce. Děti dorazily vykoupané a po večeři  po 18h, zahráli jsme si pár her, kolem 19:30h dorazil kurýr a dovezl nám 18 pizz z pizzerie Papa Cipolla v Horních Počernicích. Když se setmělo, vyráželo se na bojovku. Děti byly postupně vypouštěny ze třídy Šídel, zhasnutu školkou plnou světýlek. Šlo se spojovací chodbou, přes třídu Cvrčků, kde si každý našel svůj poklad až do třídy Ještěrek. Poté se děti převlékly do pyžámek, vyčistily si zoubky, připravily si své pelíšky a šlo se do hajan. Ráno nás čekalo občerstvení od rodičů, spousta buchet, koláčů, toastů, ovoce, zeleniny a džusíků. Pak jsme se procházkou vydali na Multifunkční hřiště na Den Země. Cestou zpět do školky jsme se zastavili v lese, postavit domečky skřítkům…