Sportovní dopoledne, aneb dětský den v MŠ

Všechny děti měly svátek, a to se přeci musí pořádně oslavit. Dnes se to proto v naší školce proměnilo ve velké sportovní hřiště a čekalo na nás i veliké překvapení. Ale popořádku.
Ráno jsme se všichni sešli ve školce, a ještě před svačinou jsme se vypravili na zahradu. Tam nás totiž čekalo slibované překvapení. A hádejte co? Jedno z oken do třídy se nějakým kouzlem proměnilo ve výdejní okénko a my si mohli objednat párek v rohlíku, k tomu jsme dostali každý svého Jupíka. No to Vám bylo něco ????.
Když jsme se všichni najedli a dostatečně vychutnali tu dobrotu, čekalo nás sportovní zápolení. Každý dostal svou průkazku a mohli jsme se rozběhnout po zahradě k jednotlivým stanovištím. Na každém nás čekala jedna z paní učitelek a když se nám dařilo, získali jsme za odměnu krásné razítko. Byla to bezva zábava, skákali jsme do dálky, chodili po laně, sjeli velkým tobogánem, krmili klauna míčky, to, když jsme se mu trefili do pusy, statečné paní učitelky z nás udělali závodníky, když jsme se jako formule řítili v kolečku po dráze, skákali jsme v pytli. Všichni jsme sportovní úkoly zvládli na jedničku a za odměnu jsme si domu krom zážitků odnesli i pár dobrot.