Pasování předškoláků

Školní rok se nám blíží ke konci, a proto je potřeba uspořádat pořádnou zahradní slavnost a z předškoláků udělat velké školáky. Na letošní pasování dětí na školáky přijelo skvělé duo Vanda a Standa, kteří připravili báječnou taneční párty na zahradě, vyzkoušeli děti z písmenek a čísel, procvičili vědomosti o přírodě, a nakonec zapojili do tance i rodiče, což se všem moc líbilo ????. Po takové párty bylo třeba se pořádně občerstvit a připravit na pasování. Vanda se Standou postupně volali všechny předškoláky. Každý dostal od paní učitelky šerpu, památeční knížku a nějakou dobrotu od paní kuchařek. Nakonec Vanda všechny děti pasovali čtyřlístkem pro štěstí ????. Počasí naštěstí přálo, a proto se děti i rodiče nakonec mohli osvěžit pod mlhovištěm. Všichni jsme si užili skvělé odpoledne, a dokonce ukáplo i několik slz dojetí. Všem dětem děkujeme za krásný školní rok a přejeme příjemné prázdniny ????.