Květnový narozeninový den v Šídlech

Od září ve třídě Šídel pořádáme na konci každého měsíce narozeninovou oslavu pro děti, které tem měsíc měly narozeniny. Bohužel, školka byla několik měsíců v omezeném provozu a nebylo tedy možné oslavu uspořádat. Počkali jsme si tedy na konec května, kdy oslavily své narozeniny všechny děti narozené v měsících únoru, březnu, dubnu a květnu. Oslava se nesla v duchu Harryho Pottera a čas a kouzel. Děti přišly v kostýmech a společně s rodiči přinesli občerstvení, za což všem rodičům moc děkujeme. A Bradavický mejdan mohl začít! Rozřazení dětí moudrým kloboukem do jednotlivých kolejí, divadelní překvapení z dílny Danči, Verči a Renči, výroba ponožky pro skřítka Dobbyho, ale nesmělo chybět ani patronovo zaklínadlo nebo odzbrojovací (postřehové =) kouzlo! Nakonec velká hodovačka, hudební párty a popřání našim oslavencům. Vskutku parádní den, který jsme si všichni užili!