Jak Ještěrky poznávali ovoce

Donesli jsme si z domova spoustu různého ovoce, většinu jsme již znali, ale některé pro nás bylo ještě neznámé. Od začátku týdne jsme si o ovoci povídali a už jsme se nemohli dočkat až ho ochutnáme. Ve středu už od rána jsme ovoce čistili, krájeli a třídili podle druhu na talíře. Ještě před svačinou jsme se pustili do přípravy ovocných špízů. Protože jsme ale šikovné Ještěrky, nebylo rozdělování jednotlivých druhů ovoce jen tak. Každá miska s ovocem u sebe měla své číslo, a tak jsme si vždy mohli nandat jen daný počet kousků, které jsme pak napichovali na špejle, abychom si mohli co nejdříve pochutnat. Špízy byly tak veliké, že někteří z nás si část nechali jako dezert po obědě. Byla to mňamka ????. A my moc děkujeme našim rodičům, že pro nás donesli tolik úžasného a zajímavého ovoce.