Noční spaní v Ještěrkách

Čtvrtek 20. dubna byl pro nás výjimečný. To proto, že jsme mohli zjistit, jak to ve školce vypadá v noci. Paní učitelky pro nás totiž připravily „Noční spaní“. A tak jsme se krátce po odchodu domů zase vrátili, tentokrát vybaveni spacáky, pyžámky, dobrotami od rodičů, a hlavně dobrou náladou.
Večer začal potrácí hrou, kdy každý z nás dostal svůj obrázek a musel k němu najít další 4, nebylo to úplně jednoduché, ale my jsme to skvěle zvládli.
Pak nás čekala výtečná odměna, kolem 19:30h dorazil kurýr a dovezl nám 18 z pizzerie Papa Cipolla v Horních Počernicích – to vám byla dobrota.
Když se pořádně setmělo, čekala nás noční bojovka, všichni jsme se sešli v Šídlech, odkud jsme dle statečnosti vyráželi sami, nebo s kamarádem do tajuplných temných chodeb školky, naštěstí nás cestou potkávala světélka a tak jsme přes třídu Cvrčků, kde si každý mohl vzít odměnu za statečnost a pak do třídy Ještěrek.
Poté už jen vyčistit zoubky, umýt a šup v pyžámku do spacáku. Ale bez pohádky na dobrou noc to není ono, a tak se paní učitelky na chvilku proměnily v trochu popletené pohádkové postavy, a tak se princezna Ježurka v den svých 18 píchla o ježka, zachránil jí statečný princ, který přijel na Delfínovi, poskytnul Ježurce první pomoc a vše nakonec dobře dopadlo 😊.
Noc jsme klidně prospali, ráno nás čekala snídaně plná dobrot a pak už běžný páteční den.