Představujeme se…

Video prezentace školky

Virtuální prohlídka školky

Nejlepší je dorazit na Den otevřených dveří a vše vidět osobně (což za současné situace není vždy samozřejmostí), ale pokud byste se přeci jen chtěli podívat „elektronicky“, tak pro Vás, kromě fotek, máme k dispozici rovnou virtuální prohlídku! =) Můžete se podívat na naše zahrady a do několika tříd. Uvidíte, jak vypadají třídy, šatny nebo třeba toalety.

Odpovědi na nejčastější otázky

Na našich webových stránkách naleznete spoustu informací, včetně provozních informací nebo školního řádu. Zde jsme Vám se psali nejčastější otázky, na které se nás rodiče ptají. Pokud by Vás i tak cokoliv zajímalo, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, až již telefonicky nebo emailem.

Co má dítě před vstupem do MŠ umět?
Každé dítě je jiné, a tak k němu přistupujeme. Jediná podmínka je dítě bez plen (občasné nehody se samozřejmě stanou) a bez dudlíku. Vše ostatní ve spolupráci s Vámi zvládneme.
Jak jsou děti rozdělovány do tříd?
Kolik je ve třídách učitelek?
Jak dlouho jsou děti venku?
Musí děti po obědě spát?
Co když moje dítě nechce něco jíst?
A co pitný režim?
Nabízí školka kroužky?
Jak vypadá příprava předškoláků?
Co když moje dítě neumí dobře česky?
Jak rodiče mohou se školkou komunikovat?
Dozvím se, jak moje dítě ve školce prospívá?
Jak se mohu do života školky zapojit?
Jaké další aktivity dětem nabízíte?
Co když se zase školky uzavřou?
Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali?