Pohádkové noční spaní v Ještěrkách

Naše pohádkové putování jsme se rozhodli zakončit pohádkovou přespávačkou ve školce. S dětmi jsme se sešli v podvečer ve školce, dali si dobrůtky, které nám maminky a tatínkové připravili. Pak už jsme se vrhli na první úkol, a to hledání obrázků s čísly a písmeny. Dalo nám to trochu zabrat, ale nakonec jsme to všichni zvládli.  Dostali jsme svítící náramky a zjistili, že nám někdo připravil tajuplnou, noční stezku odvahy po školce. Rozsvítili jsme náramky a postupně vyrazili. Prošli jsme z Ještěrek do Cvrčků, a nakonec do Čmeláků. Všichni jsme to zvládli a odnesli si odměnu, byl to parádní zážitek. Paní učitelky nám před spaním ještě zahrály trochu „popletenou“ pohádku O Sněhurce. Poté jsme si všichni zalezli do spacáků a spokojeně usnuli.