Muffinové pečení v Ještěrkách

Je tu podzim, ke kterému neodmyslitelně patří nejen vůně listí, deště, hlíny, ale i například vůně jablek. A tak jsme se s Ještěrkami pustili do jejich poznávání, ale hlavně zpracování. Již od rána jsme pilně jablka loupali, strouhali a nezapomněli jsme i nenápadně ochutnávat 😊.
Po svačině jsme se rozdělili do dvou týmů a pustili jsme se do pečení. Paní učitelky pro nás připravili malou výzvu „Obrázkový recept“. Protože jsme moc šikovné Ještěrky, ničeho jsme se nezalekli a s chutí se pustili do práce. Pečlivě jsme odměřovali všechny suroviny, míchali, šlehali, největší zábava pak byla příprava drobenky, to je vám paráda mít prstíky obalené sladkou dobrotou 😊. Nakonec jsme naplnili formičky a hurá do kuchyně.
Paní kuchařky nám muffiny krásně upekly a pak už jen stačilo začít ochutnávat, jak se nám to povedlo 😊 A nezapomněli jsme ani na malou ochutnávku domů rodičům. Takže dnes to u nás vonělo jablíčky a skořicí:)