Muffinové pečení v Ještěrkách

Je tu podzim, ke kterému neodmyslitelně patří nejen vůně listí, deště, hlíny, ale i například vůně jablek. A tak jsme se s Ještěrkami pustili do jejich poznávání, ale hlavně zpracování. Již od rána jsme pilně jablka loupali, strouhali a nezapomněli jsme i nenápadně ochutnávat ????.
Po svačině jsme se rozdělili do dvou týmů a pustili jsme se do pečení. Paní učitelky pro nás připravili malou výzvu „Obrázkový recept“. Protože jsme moc šikovné Ještěrky, ničeho jsme se nezalekli a s chutí se pustili do práce. Pečlivě jsme odměřovali všechny suroviny, míchali, šlehali, největší zábava pak byla příprava drobenky, to je vám paráda mít prstíky obalené sladkou dobrotou ????. Nakonec jsme naplnili formičky a hurá do kuchyně.
Paní kuchařky nám muffiny krásně upekly a pak už jen stačilo začít ochutnávat, jak se nám to povedlo ???? A nezapomněli jsme ani na malou ochutnávku domů rodičům. Takže dnes to u nás vonělo jablíčky a skořicí:)