Mirakulum

Náš každoročně oblíbený výlet do Mirakula je tady. Ráno se všichni sejdeme ve školce a jsme velice netrpělivý, kdy už vyrazíme. A konečně, dočkaly jsme se. Vyrážíme k autobusu, který čeká před školkou a jedeme. Cestou si povídáme, kam všude půjdeme a samozřejmě se nejvíc těšíme do vodního světa ????. Po necelé hodince cesty vystupujeme a těšíme se na první průlezky. Při zdolávání prvních překážek se trochu zakleneme, protože nám začíná pršet. Ale naštěstí to je jen pár kapek, uff. Užíváme si skákání na trampolíně, houpačky, lanovky, skluzavky a spoustu dalších průlezek. Mraky nám odchází a začíná být pěkné vedro, proto se přesouváme vydovádět se do vodního světa. Užíváme si klouzačku, děláme přehrady, cákáme po sobě apod. No prostě naprosto skvělý. Po takovém dovádění potřebujeme doplnit energii pořádným obědem. Paní kuchařky nám připravily vynikající řízky, všechny jsme je slupli, mňam. Po oběde nám paní učitelky dopřávají osvěžení v podobě zmrzliny v místní cukrárně a po krátkém odpočinku se jdeme podívat na další průlezky, tubing, podzemí a mrkneme se i na zvířátka. A dnešní krásný den se nám pomalu chýlí ke konci. Posbíráme si batůžky a jdeme k autobusu. Nikomu se nechce domů, bylo to tam báječné. Po takovém parádním dni v autobuse všichni usínáme ????.