Ještěrky a Den Zdraví

V pátek se na Multifunkčním hřišti konal Den zdraví. My jsme toho využili a vypravili jsme se zjistit, cože je pro naše zdraví důležité. Čekalo na nás mnoho stanovišť, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí. Třeba jsme zkusili číst prsty, teď už víme, že nemít zdravá očka opravdu není žádná legrace. Na dalším stanovišti jsme si povídali, co to znamená zdravá strava, hledali jsme obaly od zdravých potravin, skládali pyramidu zdravé výživy a za odměnu jsme si dokonce mohli vyrobit a odnést domů vlastní „zdravé“ prostírání. Na dalším stanovišti si ti statečnější z nás mohli pochutnat na kulinářské pochoutce ????. No představte si, k nabídce byli pražení červíci a víte co, chutnají skoro, jako oříšky. Za odměnu jsme si mohli zaskotačit v nafukovacím hradu, z blízka prohlédnout a pohladit všelijaká domácí i exotická zvířátka a mnoho dalšího. Den se nám moc líbil a přispěl tak k dobré náladě, která je přeci základem zdraví nás všech ????.