Bojovky MŠ Sedmikráska

Jarní bojovka třídy Ještěrek

Sedmikrásková ještěrka si pro vás připravila dobrodružnou výpravu. Čeká na vás „Jarní stezka“, tak hurá do toho 😊

Co potřebujete:

Mobilní telefon s aplikací Mapy.cz (nebo mobilní data), nějaký blok a tužku, pevnou obuv, a hlavně dobrou náladu. 

Jak na to:

Trasa začíná na startu, kde naleznete první QR kód, ten vás dovede k dalšímu stanovišti. Na každém stanovišti na vás čeká zajímavý úkol (a takto postupujete až do cíle). Trasa není nejvhodnější pro kolo, terén je náročnější (pro dobrodružnou povahu😊). 
Níže najdete QR kód s místem startu bojovky
  

Celkem vás na trati čeká 18 úkolů, ty si určitě užijete.                        
     

Pohádková bojovka třídy Šídel

Také Šídla si pro Vás připravila bojovku, a to pohádkovou!
Ale… co vás vlastně v tom lese čeká? Co tam budete hledat? Po cestě vás čeká celkem 8 úkolů, řídíte se fáborky, které jsou v podobě barevného šátečku =) Na konci hledejte spadlý kmen stromu a kamínek tam nechte jako poklad, můžete si prohlédnout ostatní kamínky.

Jak na to:

NAJDĚTE SI KÁMEN A NĚCO NA NĚJ NAMALUJTE

  • Spousta z vás má doma nějaké temperky, vodovky či jiné malířské potřeby. A určitě každý z vás najde kámen. No ano, obyčejný kamínek, stačí klidně malý. A pojďte, něco si na něj společně nakreslíme =) vytvořte si ho jaký chcete. Může být jednobarevný, nebo naopak duhový, může mít obličej, nebo z něj můžete udělat zvířátko, nebo třeba dům. Prostě, co vás napadne =)
  • PODÍVEJTE SE DO MAPY A PŘIJĎTE NA START
  • Poproste rodiče, ať si otevřou mapu. Je jedno jestli na internetu nebo papírovou. My vám sem vkládáme místo startu! S nabarveným kamínkem se tedy vydejte na místo startu a čtěte dále =)
  • Start je v lese, na lesní pěšině na konci ulice SUDĚJOVICKÁ. (křížení Sudějovické a Hodskovské). Můžete se podívat i na mapu – https://mapy.cz/s/nugemujatu
  • VYDEJTE SE NA POHÁDKOVOU STEZKU

Sportovní bojovka třídy Cvrčků

Cvrček Majda si pro Vás připravil dobrodružnou výpravu.

Jak na to:

Vypravíte se podle navigace v telefonu na danou trasu, ve které jsou vyznačeny kontrolní body. Začíná na startu, který je zároveň kontrolním bodem Č. 1 a pak už pokračujete dále až do cíle. Na každém kontrolní bodu, který vám navigace zahlásí najdete úkol (obrázek s popisem visící na stromě), no a ten splníte. Celkem je na trati 15 úkolů.

Trať je dlouhá necelé 4 kilometry, takže brnkačka. A Můžete jít pěšky, ale taky klidně na kole.

Zde je odkaz na mapu

https://mapy.cz/s/bezutevelo

 nebo QR kód: