Jak jsme se s Ještěrkami vydali se zvířátky do pohádky

Dnes jsme se vypravili s Ještěrkami na tajemnou výpravu a moc jsme si ji užili! Ráno jsme se společně sešli ve školce, do batůžků připravili jablíčko, to, kdyby přišel hlad ???? a vydali jsme se na cestu. Nebyla dlouhá, naše kroky totiž směřovali do místní knihovny v Újezdě nad Lesy.

Tam na nás již čekala paní spisovatelka a vzala nás s sebou do pohádky. Při našem putování jsme dokázali, že jsme opravdu šikovní „skoroškoláci“ poznávali jsme písmena, přiřazovali je k obrázkům, které začínají stejným písmenem, zvládli jsme převyprávět příběh o zvířátcích, zahráli jsme si velké pohádkové pexeso a zažili spoustu dalších napínavých her a úkolů. Shodli jsme se, že knihovna je vlastně moc pěkné místo plné krásných knížek a že tu určitě nejsme naposled ????.