HUDEBNÍ SETKÁNÍ

Dnešní den se Ještěrky a ostatní děti z naší MŠ se seznámily s panem Ondřejem Tichým, který nám do školky přivezl zvuky, tóny, melodii. Úplně na začátku setkání jsme si zahrály na koberec, na kterém jsme právě seděly. Hladit, šimrat, škrábat, ťukat, pleskat a poklepávat na koberec nám šlo skvěle. Byli jsme zvědaví, jak budou znít všechny ty nádherné a zajímavé předměty co má Ondřej před sebou položené. Všechny tradiční i netradiční hudební nástroje jsme si mohli vyzkoušet a potom se nám podařilo všechny nástroje rozezvučit v báječný koncert tónů. Ondřej si s námi také zazpíval a doprovodil náš zpěv hrou na kytaru a na flétnu. Teď už víme, že hudební nástroje si můžeme vyrobit snad úplně ze všeho „co nás ťukne do nosu 😊“.