Bojovky MŠ Sedmikráska

Jarní bojovka třídy Ještěrek

Sedmikrásková ještěrka si pro vás připravila dobrodružnou výpravu. Čeká na vás „Jarní stezka“, tak hurá do toho ????

Co potřebujete:

Mobilní telefon s aplikací Mapy.cz (nebo mobilní data), nějaký blok a tužku, pevnou obuv, a hlavně dobrou náladu. 

Jak na to:

Trasa začíná na startu, kde naleznete první QR kód, ten vás dovede k dalšímu stanovišti. Na každém stanovišti na vás čeká zajímavý úkol (a takto postupujete až do cíle). Trasa není nejvhodnější pro kolo, terén je náročnější (pro dobrodružnou povahu????). 
Níže najdete QR kód s místem startu bojovky
  

Celkem vás na trati čeká 18 úkolů, ty si určitě užijete.                        
     

Pohádková bojovka třídy Šídel

Také Šídla si pro Vás připravila bojovku, a to pohádkovou!
Ale… co vás vlastně v tom lese čeká? Co tam budete hledat? Po cestě vás čeká celkem 8 úkolů, řídíte se fáborky, které jsou v podobě barevného šátečku =) Na konci hledejte spadlý kmen stromu a kamínek tam nechte jako poklad, můžete si prohlédnout ostatní kamínky.

Jak na to:

NAJDĚTE SI KÁMEN A NĚCO NA NĚJ NAMALUJTE

  • Spousta z vás má doma nějaké temperky, vodovky či jiné malířské potřeby. A určitě každý z vás najde kámen. No ano, obyčejný kamínek, stačí klidně malý. A pojďte, něco si na něj společně nakreslíme =) vytvořte si ho jaký chcete. Může být jednobarevný, nebo naopak duhový, může mít obličej, nebo z něj můžete udělat zvířátko, nebo třeba dům. Prostě, co vás napadne =)
  • PODÍVEJTE SE DO MAPY A PŘIJĎTE NA START
  • Poproste rodiče, ať si otevřou mapu. Je jedno jestli na internetu nebo papírovou. My vám sem vkládáme místo startu! S nabarveným kamínkem se tedy vydejte na místo startu a čtěte dále =)
  • Start je v lese, na lesní pěšině na konci ulice SUDĚJOVICKÁ. (křížení Sudějovické a Hodskovské). Můžete se podívat i na mapu – https://mapy.cz/s/nugemujatu
  • VYDEJTE SE NA POHÁDKOVOU STEZKU

Sportovní bojovka třídy Cvrčků

Cvrček Majda si pro Vás připravil dobrodružnou výpravu.

Jak na to:

Vypravíte se podle navigace v telefonu na danou trasu, ve které jsou vyznačeny kontrolní body. Začíná na startu, který je zároveň kontrolním bodem Č. 1 a pak už pokračujete dále až do cíle. Na každém kontrolní bodu, který vám navigace zahlásí najdete úkol (obrázek s popisem visící na stromě), no a ten splníte. Celkem je na trati 15 úkolů.

Trať je dlouhá necelé 4 kilometry, takže brnkačka. A Můžete jít pěšky, ale taky klidně na kole.

Zde je odkaz na mapu

https://mapy.cz/s/bezutevelo

 nebo QR kód: